Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Późnojesienne i zimowe kwitnienie roślin, które naturalnie kwitną wiosną, nie powinno nas cieszyć. Rośliny, które nie zahartują się przed zimą, mogą przemarznąć i nie zakwitnąć wiosną. We Włoszech dojrzały już truskawki – w tym roku jest najcieplejsza zima od 250 lat. Jakie będą tego skutki? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedziała prowadząca program „Wymarzone ogrody” w HGTV Olga Piórkowska.

„Kod genetyczny” – nowy serial TVN. O czym opowiada?

„Kod genetyczny” to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie - dwóch mężczyzn, jedna kobieta, zbrodnia i zakazana namiętność. O pracy na planie serialu opowiedzieli aktorzy grający główne role.

Co nowego w show-biznesie?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska podzieliła się najnowszymi wiadomościami ze świata show-biznesu. Opowiedziała między innymi o bracie Roksany Węgiel i ataku hakerskim na Meghan i księcia Harry’ego.

Co grozi dłużnikom?

Długi należy spłacać, ale są przypadki, gdy z różnych względów nie jest to możliwe. Wówczas sprawa może trafić do firmy windykacyjnej, której zadaniem jest odzyskiwanie zadłużenia. Wiele osób myli jednak windykację z zajęciami komorniczymi – czym dokładnie różnią się one między sobą? O tym opowiedział adwokat i doktor nauk prawnych dr Jan Prasałek.