Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Rafał Zawierucha – nasz człowiek u Tarantino

Rafał Zawierucha to aktor znany z filmów taki, jak: „Wkręceni”, „Bogowie” czy „Jack Strong”. Niedawno zagrał w produkcji „Once Upon a Time in Hollywood” w reżyserii Quentina Tarantino. - To jest takie doświadczenie, którego nikt mi nie zabierze – zdradził w „Dzień Dobry TVN”. Zagrał tam polskiego reżysera Romana Polańskiego. Jak dowiedział się o tej roli? Jak czuł się w Hollywood? – Wiedziałem, że to jest mój świat i to jest mój czas i ode mnie zależy to, gdzie chcę być – zaznaczył. Zawierucha powiedział też o Wigilii, którą spędził w Stanach Zjednoczonych z aktorką Joanną Kulig.

Stefano Terrazzino o kulisach powstawania „Zimnej wojny”

Stefano Terrazzino opowiedział o współpracy z Pawłem Pawlikowskim przy filmie „Zimna wojna”. – Wszystko było przemyślane na planie, nie było nic przypadkowego – zdradził choreograf. Jak przygotowywał aktorów do scen z tańcem?

Czy Anna Wendzikowska rozstała się z ojcem swojej córeczki?

Anna Wendzikowska zdementowała plotki o rozstaniu z ojcem swojej córki. – Nie można sobie wyrabiać wiedzy o świecie z portali plotkarskich – powiedziała dziennikarka. – Wszystko to, co pojawiło się w mediach to jest tak piramidalna bzdura, więc nawet nie wiem od czego zacząć komentować – dodała.

Olejnik, Kolenda-Zaleska i Kraśko o środowisku dziennikarskim

Podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy Monika Olejnik, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Piotr Kraśko powiedzieli o tym, jakie jest teraz środowisko dziennikarskie. – Kiedyś mieliśmy inne poglądy, różniliśmy się, ale potrafiliśmy ze sobą się bawić – zaznaczyła Olejnik. – Ideą tego balu było to, żebyśmy się wszyscy integrowali mimo podziałów – dodała Kolenda-Zaleska. – Dwadzieścia lat temu to było łatwiejsze – podkreśliła.

Wielki test diet na NFZ

Na stronie NFZ pojawił się dostęp do zbilansowanych diet i jadłospisów. Zaproponowane potrawy postanowił przetestować w kuchni programu Piotr Kucharski. Co przygotował jako pierwsze?