Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

To właśnie tata jest pierwszym mężczyzną w życiu dziewczyny. To od niego zależy, czy jego córka będzie szukała mężczyzny do niego podobnego, czy też postara się znaleźć zupełne przeciwieństwo. Ojciec jako pierwszy wprowadza córkę w męski świat, może być dla niej wzorem. Za co ojcowie kochają swoje córki? O tym w „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli: tata Toli i Anieli Robert Janowski oraz trener sporów walki i tata Heleny Grzegorz Sobieszek. Towarzyszyła im psycholog Magdalena Chorzewska, by opowiedzieć o relacji ojców z córkami.

Ewa Minge z tatą Zbigniewem. Jak się dogadują?

Relacja Ewy Minge z jej tatą Zbigniewem Butkiewiczem jest wyjątkowa. W rozmowie z Mateuszem Hładkiem opowiedzieli o czym ze sobą rozmawiają i jak uporali się z odejściem mamy projektantki. Co najbardziej lubią robić razem?

Piotr Kucharski i warzywne przepisy

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Piotr Kucharski przygotował spaghetti alla bolognese bez mięsa. Jakiego warzywa użył jako zamiennika?

Ocet jako naturalny probiotyk. Jakie ma właściwości?

Ocet ma wiele prozdrowotnych właściwości z bakteriami probiotycznymi na czele, a jednocześnie sporo zastosowań. Powstały w wyniku fermentacji octowej, to źródło zdrowych bakterii. Produkt ten wykazuje tendencję do obniżenia ryzyka wystąpienia nowotworu przełyku i gardła, wspomaga leczenie cukrzycy oraz zapobiega infekcjom i zapaleniom. O zdrowych octach w studiu programu opowiedziała ekonomistka i polityk Urszula Gacek.