Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Czym jest dieta nordycka?

Jak zdrowo schudnąć bez głodzenia się i bez efektu jo-jo? Idealną dietą, która spełnia te wymagania, jest dieta nordycka - prawdziwy sekret długowieczności Skandynawów. Jak wygląda przykładowy jadłospis? Czy każdy może ją stosować? O tym wyjątkowym sposobie żywienia opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” dietetyk Urszula Somow.

Waranasi – miasto życia i śmierci

Indie to fascynujący kraj, pachnący przyprawami, pełen tajemniczych miasteczek. Jedno z nich – Waranasi uważane jest za najstarsze zamieszkałe miasto na świecie. Stanowi ośrodek kultu i pielgrzymek, a liczy około 3,5 miliona mieszkańców. Mieszkaniec i przewodnik po Waranasi Pankaj Kumar opowiedział o tym wyjątkowym miejscu. – Każdy dom ma swoją świątynie, a nawet dwie lub trzy – wyjaśnił.

Idealny fartuch kuchenny według Eweliny Rydzyńskiej

Fartuch kuchenny służy do tego, aby podczas gotowania nie poplamić swoich ubrań. Okazuje się jednak, że fartuszek może być także elementem stylizacji. W „Dzień Dobry TVN” Ewelina Rydzyńska zaprezentowała trzy fartuszki, których nie powstydzi się żadna pani domu.

Przepis na pyszne focaccine

Cristina Catese w kuchni „Dzień Dobry TVN” przygotowała domowe focaccine – czyli mini chlebki z dodatkami. Jakie smaki zaproponowała?

Anna Nowak-Ibisz i gadżety ułatwiające życie w kuchni

Gadżety kuchenne powinny być praktyczne i pomocne, dzięki czemu przygotowywanie posiłków i wykonywanie innych prac w kuchni staje się przyjemniejsze. Swoje propozycje prostych gadżetów kuchennych przedstawiła w Anna Nowak-Ibisz.  – Ten słoik i trzy silikonowe kuleczki ubiją nam śmietanę – wyjaśniła.

Jak wyglądają permanentne piegi?

Kosmetolog Anna Swatek pokazała w studiu „Dzień Dobry TVN”, jak wygląda zabieg tworzenia permanentnych piegów. – Robimy piegi tak, jak nas naturalnie słońce muska – wyjaśniła. Jak długo utrzymuje się efekt?