Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Steve Liebich i jego zbiórka pieniędzy

Steve Liebich to Polak, który odnosi duże sukcesy za granicą. Obecnie studiuje na Wydziale Biologii Molekularnej Clarkson University w stanie Nowy York, ale brakuje mu środków na ukończenie studiów. Marcin Prokop i Dorota Wellman wyjaśnili w „Dzień Dobry TVN”, jak można mu pomóc spełnić marzenia.

Czy Polacy płacą należności?

Wszystko wskazuje na to, że Polacy nie płacą mandatów – zupełnie jakby liczyli na to, że państwo nie upomni się o zaległe pieniądze. Dlaczego jeżdżą bez biletów w komunikacji miejskiej i jakich wymówek używają? Mieszkańcy Warszawy opowiedzieli o swoich zadłużeniach. Jak sytuacja z długami wygląda w spółdzielniach mieszkaniowych? Coach Miłosz Brzeziński i adwokat Eliza Kuna wyjaśnili w studiu „Dzień Dobry TVN”, dlaczego Polacy nie płacą należności.

Filip Galas i metamorfoza Karoliny

Filip Galas pokazał kolejny etap metamorfozy Karoliny. Jaka fryzura najbardziej pasuje do jej stylu życia? – Wstaję, ubieram się, wychodzę i nie mam mowy o żadnym układaniu fryzury – wyjaśniła. Co zaproponował jej stylista?

Akcja „Zrób komuś Dzień Dobry” we Wrocławiu

W kolejnej odsłonie akcji „Zrób komuś Dzień Dobry” Filip Chajzer pomógł Katarzynie, która martwi się o dietę swojego chłopaka. Marcin jest kurierem i nie ma czasu jeść śniadań. Partnerka postanowiła przygotować dla niego miłą śniadaniową niespodziankę. Co dla zapracowanego Marcina przygotowała Daria Ładocha?