Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Czego nie mówimy mężczyznom?

O tajemnicach nieujawnianych mężczyznom rozmawiały makijażystka Marta Gąska, tancerka Edyta Herbuś, aktorka Sylwia Gliwa oraz wokalistka Angelika Anozie. – Moja babcia zawsze mówiła: nie mów wszystkiego, nie pokazuj całej d i tu trzy kropki - zdradziła Gliwa. – Chciałabym zainspirować do tego, żeby kobiety dzieliły się swoimi pragnieniami – powiedziała Herbuś. – Prawdziwa relacja dwojga ludzi polega na tym, że odsłaniamy się przed sobą – dodała.

Niedźwiedź po terapii

W Gdańsku w Ogrodzie Zoologicznym mieszka niedźwiedzica Cytra, która ma 43 lata. Zwierzę urodziło się w cyrku i na skutek odbytych tam treningów zmagała się z bólem, nie mogła jeść i pić. W ZOO przebywa już 30 lat. – Jesienią zeszłego miała poważny kryzys zdrowotny – powiedział w „Dzień Dobry TVN” dyrektor Michał Targowski. Teraz, po terapii, dochodzi do siebie. Jaką metodę leczenia zastosowano?

Karolina oddaje się w ręce Filipa

Karolina Słoń chciała zmienić swój wygląd. Pomógł jej w tym Filip Galas. – Ma być bezobsługowo, zawsze pięknie – powiedziała. Jaki plan na zmianę fryzury miał fryzjer?

Kanapka po włosku

W kuchni programu Cristina Catese przygotowywała włoskie kanapki. Czym różnią się od polskich?

Zróbmy komuś dzień dobry!

Kasia postanowiła zrobić niespodziankę swojemu chłopakowi. Pomógł jej w tym dziennikarz Filip Chajzer. Kto mu towarzyszył?