Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Urządzenia na baterie otaczają nas niemalże w każdym miejscu. Co jednak zrobić z tymi, które już się wyczerpały? Kategorycznie zabrania się wyrzucania ich do zwykłego śmietnika. Ale dlaczego są takie szkodliwe dla środowiska? Tę kwestię wyjaśnił Bartłomiej Kozek.

Pogoda na dziś

Diana Kautz wybrała się dziś do zamku w Chęcinach. Jakie tajemnice skrywa to ciekawe miejsce? Prezenterka przedstawiła również prognozę pogody.

Leszek Stanek po raz pierwszy o walce z chorobą

Na początku tego roku, media obiegła informacja, że Leszek Stanek ma poważne kłopoty ze zdrowiem. Aktor trafił do szpitala i przeszedł operację, która uratowała jego życie. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedział o tym, jaka diagnoza została mu postawiona. Jak się dziś czuje?

Co nowego w świecie gwiazd?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska zdradziła najnowsze plotki z życia gwiazd. Kim jest nowy partner Dominiki Tajner? Dziennikarka pokazała również pierwsze zdjęcia Meghan i Harrego w Toronto.

Gdańskie psy w niebezpieczeństwie

Mieszkańcy Gdańska niedawno zauważyli, że na terenach, gdzie spaceruje się z psiakami, znajduje się coraz więcej resztek jedzenia z powbijanymi ostrymi przedmiotami. Motywy osoby, która je rozrzuca są nieznane, poza tym, że usilnie stara się skrzywdzić zwierzęta, które zachęcone zapachem, od razu wezmą jedzenie do pyska. W studiu programu prawnik Karolina Topczewska wyjaśniła, co grozi osobie znęcającej się nad zwierzęciem.