Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Polska udzieliła azylu Silje Garmo. Norweżka uciekła z kraju przed Urzędem ds. Dzieci

Norweżka Silje Garmo uciekła z Norwegii przed Urzędem ds. Dzieci. W Polsce został jej udzielony azyl. Jakie podstawy mieli urzędnicy do tego, aby odebrać jej dziecko? – Pojawili się w szpitalu i nie wyjaśniali powodów – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. – Powiedzieli, że uzyskali pewne anonimowe informacje i dlatego się pojawili, żeby obserwować sytuację – dodała. Dlaczego wcześniej została odebrana jej starsza córka? Czy planuje powrót do Norwegii?

Igor Tracz i psie zaprzęgi

Igor Tracz to wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w wyścigach psich zaprzęgów. – To ciężka praca fizyczna dla mnie i dla psów, ale też świetna zabawa – zaznaczył w rozmowie z prezenterem pogody Barkiem Jędrzejakiem. Jak wyglądają przygotowania do wyścigów?

Legenda narciarstwa alpejskiego – Bode Miller

Bode Miller to wielokrotny mistrz olimpijski w narciarstwie alpejskim. Mimo sportowej emerytury nie zapomniał o nartach. Czym się zajmuje? Czy tęskni za sportem zawodowym?

Siostry Maliszewskie. Siła polskiego short-tracku

Siostry Natalia Maliszewska i Patrycja Maliszewska to zawodniczki łyżwiarstwa szybkiego. Jak zaczęła się u nich pasja do tego sportu? Zdradziły też, jak się wspierają nawzajem.