Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Jack Savoretti. Muzyk o polskich korzeniach, którym zachwycił się świat

Jego matka to pół-Niemka i pół-Polka, ojciec Włoch. Jack Savoretti to wokalista, który dorastał w Londynie do czasu przeprowadzki do Szwajcarii. Wydał pięć studyjnych albumów: „Between the Minds”, „Harder Than Easy”, „Before the Storm”, „Written in Scars” oraz „Sleep No More”. Niektórzy nazywają go drugim Bobem Dylanem. Skąd czerpie inspiracje przy tworzeniu muzyki?

Irena Kwiatkowska oczami najbliższych

Irena Kwiatkowska była aktorką teatralną, filmowa i telewizyjną oraz artystka kabaretową. O tym, jaka była prywatnie opowiedziały w „Dzień Dobry TVN” jej bratanica i siostrzenica Krystyna Kwiatkowska i Dorota Jarema. Co Kwiatkowska zapisywała w swoich pamiętnikach?

Pogoda na dziś

Prezenter pogody Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Zakopanego. Jakie temperatury są przewidziane na dzisiaj?

Rey na tropie przysmaku z Podlasia

Mikołaj Rey przygotowywał dania z szynkami długo dojrzewającymi. Co znalazło się na stole?

Agnieszka Holland o swoim najnowszym filmie „Obywatel Jones”

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie swoją premierę miał najnowszy film Agnieszki Holland „Obywatel Jones”. To historia walijskiego dziennikarza, który ryzykując życie, decyduje się wyjawić prawdę o jednej z największych zbrodni Stalina. – Każda premiera jest bardzo denerwująca, łączy się z nadzieją i lękiem – powiedziała reżyser w rozmowie z dziennikarką Anną Wendzikowską. Dlaczego zdecydowała się przenieść tę historię na ekran?

Maciej Musiał na liście najbardziej wpływowych gwiazd Europy

Maciej Musiał znalazł się na liście najbardziej wpływowych gwiazd Europy przed trzydziestym rokiem życia stworzonej przez amerykański magazyn „Frobes”. Niedawno zagrał w serialu „1983”, którego był też współproducentem i współscenarzystą. – W Los Angeles zobaczyłem, że młodzi aktorzy nie tylko grają, ale też robią zdjęcia, piszą sztuki teatralne, reżyserują dokumenty, produkują – powiedział aktor. – Wato być odważnym, warto mieć marzenia – dodał.