Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Autobiografia Michelle Obamy

Michelle Obama była pierwszą damą Stanów Zjednoczonych w latach 2009-2017. Urodziła się 17 stycznia 1964 w Chicago. Jej rodzicami byli Marian Shields Robinson i Fraser Robinson. 10 lutego 2007 roku jej mąż Barack Obama ogłosił swoją kandydaturę na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Michelle Obama przez osiem lat stała u boku męża, a po zakończeniu kadencji napisała swoją autobiografię „Becoming”. Książka szybko zyskała status bestsellera – tylko w dniu premiery w USA i Kanadzie sprzedano ponad 725 tys. egzemplarzy. O czym tam napisała?

Michelle Obama. Jedna z najbardziej podziwianych kobiet w USA

W studiu programu dziennikarka oraz autorka bloga i książki o USA Dorota Malesa i specjalistka ds. marketingu w internecie i badaczka wizerunku B. Obamy Magdalena Górnicka-Partyka rozmawiały o fenomenie Michelle Obamy. Co sprawia, że była pierwsza dama Stanów Zjednoczonych jest tak popularna?

Pogoda na dziś

Prezenter pogody Bartek Jędrzejak opowiadał o prognozie pogody z Zakopanego. Jakie temperatury są przewidziane na dzisiaj?

Rey na tropie przysmaku z Podlasia

Mikołaj Rey wybrał się na Podlasie, aby poznać przysmaki tego regionu. Łukasz Ancypo to producent szynek dojrzewających. Jak powstają te wyroby? A w kuchni programu Rey opowiedział, jakie dania przygotuje z szynkami długo dojrzewającymi.