Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Mariola i Andrzej Gołotowie o wspólnym wielkim wyzwaniu

Dla Marioli i Andrzeja Gołotów rok 2018 był pełen wyzwań – wspólnie wzięli udział w programie „Agent – Gwiazdy”. Jak wspominają swoje przygody na planie? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedzieli o minionym roku i planach na ten nadchodzący.

Kulisy warszawskiego Sylwestra

Dziennikarka Basia Pasek zdradziła przebieg Sylwestra TVN – w jakiej kolejności będą występować gwiazdy oraz czy będą dodatkowe atrakcje? Również w tym roku zespół Bajm, którego liderem jest Beata Kozidrak, obchodzi swoje czterdziestolecie, a więc będzie to wyjątkowy dla nich występ. Dziennikarka zdradziła również, co dzieje się za kulisami.

Barbara Pasek i najnowsze informacje z życia gwiazd

Barbara Pasek opowiedziała o najnowszych wydarzeniach z życia gwiazd. Dokąd wybrali się polscy celebryci? Małgorzata Rozenek wraz z Radkiem Majdanem i rodziną zwiedzili egzotyczną Tajlandię.  A jak Magda Gessler i jej najbliżsi spędzają swoje zakończenie roku? Dziennikarka opowiedziała również o dalekiej podróży Natalii Siwiec do Meksyku.

To był dobry rok z DDTVN

Dla programu „Dzień Dobry TVN” rok 2018 był bardzo pracowity. W studio pojawiło się wiele międzynarodowych gwiazd, a nasi reporterzy odwiedzili mnóstwo ciekawych miejsc na całym świecie. Co przyniesie nowy rok?

Jak tańczyć w szpilkach i się nie zabić?

Sylwestrowe zabawy mogą skończyć się kontuzją, zwłaszcza kiedy mamy na sobie szpilki. Tancerka Iwona Wójcicka wraz z mężem Grzegorzem opowiedzieli o swojej przygodzie z tańcem towarzyskim. Jak to się wszystko zaczęło? – Zaczęliśmy trenować pięć lat temu – zdradziła Iwona. Para pokazała w programie ruchy taneczne, które możemy wykorzystać na balu sylwestrowym.

Piasek przed sylwestrowym występem

Impreza sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Andrzej Piaseczny wraz z wieloma innymi artystami wystąpi na scenie na Placu Bankowym. Jak przygotowuje się do występu i co dla widzów przygotował w swoim repertuarze?

Co zjeść wieczorem przed telewizorem?

Beata Kartowicz jako propozycję na sylwestrowe przekąski przygotowała zdrową warzywną sałatkę z pieczoną dynią, kaszą gryczaną i kozim serem oraz ser mozzarella z pomidorami i pesto z rukoli. Na deser restauratorka zaproponowała pyszne czekoladowe brownie z karmelem.