Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

„W stroju Adama” – metamorfoza pani Moniki. „Chciałabym wyglądać poważnie”

W kolejnym odcinku cyklu „W stroju Adama” pani Monika to mama dwójki dzieci, która planuje wrócić do pracy. – Chciałabym wyglądać poważniej i bardziej kobieco – powiedziała w „Dzień Dobry TVN”. O pomoc zwróciła się do stylisty Adama Chowańskiego. Jaki miał pomysł na stylizację?

Ślub i nowe więzi rodzinne. Jak bezkonfliktowo wejść do rodziny ukochanego?

Aktorka Maria Pakulnis w filmie „Planeta Singli 3” zagrała Jadwigę Wilczyńską, matkę Tomka Wilczyńskiego (w tej roli Maciej Stuhr) oraz Leszka Wilczyńskiego (w tej roli Borys Szyc). Jakie są perypetie jej filmowej rodziny? Jak bezkonfliktowo wejść do rodziny partnerki lub partnera? Powiedziała o tym dr Joanna Kot, psycholog i psychoterapeutka.

Borsuk Karolek w rękach polskiego dr Dolittle

Weterynarze Jakub Kotowicz oraz Radosław Fedaczyński opowiedzieli o swojej pracy. Jaka była historia borsuka Karolka, któremu pomogli? Dlaczego nadają swoim pacjentom imiona?

Jakie filmy warto obejrzeć w weekend?

Anna Wendzikowska opowiedziała o najnowszych premierach kinowych. O czym jest produkcja „Alita: Battle Angel”? W rozmowie z dziennikarką aktor Christoph Waltz powiedział o pozytywach płynących z sukcesów w późnym wieku. Co jeszcze warto zobaczyć na dużym ekranie?

Jakie zabiegi kosmetyczne warto zrobić przed końcem zimy?

Dr Marcin Ambroziak wyjaśnił, jakie zabiegi kosmetyczne warto zrobić przed końcem zimy? – Przede wszystkim zabiegi laserowe i złuszczające – powiedział dermatolog i lekarz medycyny estetycznej. Jak dbać o skórę po zabiegu?