Dzień Dobry TVN

sezon 15

Dzień Dobry TVN

9 milionów kosztuje życie kilkumiesięcznego Patryka, który choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Anna Lewandowska postanowiła zaangażować się w pomoc w zebraniu pieniędzy na leczenie chłopca. W jaki sposób można pomóc Patrykowi Radwańskiemu?

Pyszne przekąski na raz

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Kasia Bukowska podzieliła się przepisami na pyszne karnawałowe przekąski. Jak zrobić wrapy z warzywami?

Dlaczego chodzisz mi po głowie?

„Ona by tak chciała”, „Przez Twe oczy zielone”, „Despacito”, „Dancing Queen”, „Happy”, „You’re my heart, you’re my soul”, „We are the Champions” to piosenki, które zdaniem widzów „Dzień Dobry TVN” wchodzą do głowy i nie potrafią z niej wyjść. O tym dlaczego tak się dzieje rozmawiali psycholog Miłosz Brzeziński oraz Marcin Wojciechowski, dziennikarz Radia Zet. Jak pozbyć się uporczywej melodii?

Dom na wodzie

Olaf Obruśnik i Justyna Grabska są właścicielami domu na wodzie. Skąd pomysł na taki właśnie dom? Jak wyglądała budowa takiego domu? Jak mieszka się na wodzie?

Ile kosztuje wymarzony dom?

Jak zbudować dom od A do Z? Z jakimi kosztami należy liczyć się, chcąc wybudować dom? Co jest najdroższe przy takim przedsięwzięciu? O tym opowiadał ekspert rynku nieruchomości Maciej Górka.