Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Złote Globy 2019. Kto znajdzie się na liście zwycięzców?

W nocy z niedzieli 6 stycznia na poniedziałek 7 stycznia po raz 76. zostaną rozdane Złote Globy - najważniejsze obok Oscarów wyróżnienia filmowe w Ameryce. Kto wyjedzie z Beverly Hills z nagrodą? Krytyk filmowy Łukasz Muszyński opowiedział o swoich faworytach.

Limuzyna od braci Collins na aukcji WOŚP

Słynni mechanicy z Wielkiej Brytanii bracia Collins wystawili na aukcji charytatywnej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odrestaurowany samochód Rolls Royce. – To miał być prezent dla Rafała – wyjaśnił jego brat. Ile zajęła im praca nad autem? Jak wygląda on w środku? Rafał i Grzegorz opowiedzieli o kulisach odnowienia auta. Co było dla nich największym wyzwaniem?

Ralph Kaminski – wyjątkowy artysta

Ralph Kaminski to polski piosenkarz, kompozytor i autor piosenek. Urodził się i wychował w Jaśle, a uczył się w szkole muzycznej w klasie skrzypiec. W wieku 11 lat zaczął uczęszczać na zajęcia wokalne do Jasielskiego Domu Kultury. Jest również absolwentem Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie ukończył wokalistykę na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowe. Jak wyglądały początki jego kariery? Artysta opowiedział o swojej pasji do muzyki, relacji z bratem i życiu w trasie koncertowej. – Nikt nie robi lepszych pierogów niż moja babcia – zdradził.