Dzień Dobry TVN

sezon 3

Dzień Dobry TVN

Jak nie dopuścić do rozwodu?

Decyzja o rozwodzie nie powinna być pochopna i podejmowana pod wpływem nagłych emocji. Jak do niego nie dopuścić? Czy rozwód jest ostatecznością? W studiu "Dzień Dobry TVN" malarka Katarzyna Lengren, psycholog Paulina Biernat, tancerka Marta Wiśniewska i uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Paulina Brzoza opowiedziały o kulisach rozwodów i sposobach na uniknięcie rozstania. Kiedy należy jednak zdecydować się na rozwód?

Maryna Poroshenko – Pierwsza Dama Ukrainy

Maryna Poroshenko to żona obecnego prezydenta Ukrainy. Z wykształcenia jest doktorem kardiologii. Za co kochają ją Ukraińcy? W wywiadzie z Bianką Zalewską Pierwsza Dama opowiedziała o swojej politycznej karierze, życiu rodzinnym i sukcesach. – Jestem bardzo wdzięczna mojemu mężowi za to, że stał się moim przyjacielem, partnerem i wielkim wsparciem – wyjaśniła. Na czym polega projekt „Aniołowie nadziei”?

Wieprzowina na różne sposoby według Jakuba Kasprzaka

Po świątecznym obżarstwie i wielkim gotowaniu nie mamy ochoty spędzać dużo czasu w kuchni. Jak przygotować proste dania obiadowe z wieprzowiną w roli głównej? Laureat konkursu Wine & Food Noble Night Jakub Kasprzak zaproponował różne pyszności. – Trochę Azji się nam tu dzisiaj wkradło – zdradził. Jakie menu ustalił?

Przegląd prasy Grzegorza Nawackiego

Jakie ekonomiczne newsy pojawiły się ostatnio w prasie? Dziennikarz Grzegorz Nawacki podzielił się najważniejszymi informacjami ze świata gospodarki i ekonomii. Opowiedział między innymi o prognozach makroekonomicznych i inwestycyjnych na rok 2019. – Z pracą problemu nie będzie – wyjaśnił.