Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Alergeny w diecie dziecka. Kiedy wprowadzać produkty uczulające?

W ciągu ostatnich dwudziestu lat liczba osób dotkniętych alergiami pokarmowymi potroiła się i dotyczy dwustu pięćdziesięciu milionów ludzi na świecie. Amerykańscy lekarze uważają, że jedzenie przez dzieci pokarmów zawierających silne alergeny może spowodować zminimalizowanie alergii. Czy to możliwe? Na ten temat wypowiedziała się pediatra i alergolog Anna Wójtowicz. Kiedy wprowadzać do diety dziecka produkty uczulające?

Sadhu – hinduscy asceci

Sadhu to hinduski wędrowny asceta, żyjący ściśle według zasad religii. Dąży on swoim życiem do osiągnięcia wyzwolenia. Jak wygląda ich życie?

Piękna polska twarz Bollywood

Natalia Janoszek to aktorka, modelka i wokalistka, która robi karierę w Bollywood. Po raz drugi została wyróżniona indyjską nagrodę filmową. Za jaką rolę została doceniona? Dlaczego nie zamieszkała na stałe w Indiach? – Albo ktoś się w Indiach zakocha albo je znienawidzi, ja trafiłam do tej drugiej puli – zdradziła. – Uwielbiam Bollywood – dodała. Czy to, że nie jest na miejscu utrudnia jej pracę?

Ja panu nie przerywałem!

Przerywanie wywiadów telewizyjnych ma długą tradycję. Co zdenerwowało amerykańskie gwiazdy? A kto ze znanych osób w Polsce opuścił studio? Mirosław Oczkoś, specjalista ds. wizerunku, wyjaśnił, jaki ma to wpływ na wizerunek np. polityka, który przerywa wywiad.

Autorski przegląd prasy Jana Wróbla

Jan Wróbel opowiedział, co znalazło się w dzisiejszej prasie.