Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Sylwestrowa kuchnia w dwóch odsłonach

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Kręglicka i Olga Kręglicka przygotowywały sylwestrowe dania. Zdradziły przepis na suflet ziemniaczany oraz sos karmelowy do wszystkiego. Jakie będą trendy kulinarne w nadchodzącym roku?

Kutz we wspomnieniach rodziny i artystów

18 grudnia 2018 roku zmarł reżyser filmowy, teatralny i telewizyjny, scenarzysta filmowy, publicysta, pisarz oraz polityk Kazimierz Kutz. - To był ktoś egzotyczny, ktoś nieprawdopodobny – powiedziała Iwona Świętochowska-Kutz, żona Kazimierza Kutza. – On był człowiekiem, który widział świat inaczej – dodała. Jak wspominał go jego syn Tymoteusz Kutz?

Serwis informacyjny

Dagmara Kaczmarek-Szałkow opowiedziała o najnowszych wiadomościach z kraju i ze świata.

20-lecie zespołu Blue Café

Wokalistka Dominika Gawęda i muzyk Paweł Rurak-Sokal wspominali dwadzieścia lat zespołu Blue Café. Co przed nimi? – Bardzo dużo koncertów – powiedział Rurak-Sokal. Jak powstawał teledysk do piosenki „Reflection”?

Slow Jogging – bieg czy spacer?

Dorota Gardias wybrała się do Łazienek Królewskich w Warszawie, gdzie razem z Beatą Brzozowską i innymi biegaczami ćwiczyła slow jogging. Na czym to polega? Jaka postawa jest prawidłowa podczas biegania? Prezenterka pogody wyjaśniła też, co w pogodzie.

„Chyłka – Zaginięcie” – nowy serial na podstawie książki Remigiusza Mroza

Magdalena Cielecka i Filip Pławiak to aktorzy serialu „Chyłka – Zaginięcie” na podstawie książki Remigiusza Mroza. Jak wyglądała praca na planie?