Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

„Odwróceni. Ojcowie i córki”, czyli wielki powrót kultowego serialu

"Odwróceni" powracają. W kontynuacji historii o policjancie i świadku koronnym widzowie będą mogli poznać ich córki oraz nowych bohaterów. Barbara Pasek wybrała się na premierę, by zapytać aktorów o powrót na plan serialu. – Dwa pokolenia już mamy zaangażowane – wyjaśnił Artur Żmijewski.

Żmijewski i Więckiewicz. Jacy są poza planem?

Artur Żmijewski i Robert Więckiewicz tworzą kultowy duet w serialu „Odwróceni”. Jak wyglądają ich relacje poza planem? Żmijewski opowiedział o swojej znajomości z aktorem. – Lubimy się i dogadujemy się bardzo fajnie – zdradził.

Kim jest serialowa partnerka Roberta Więckiewicza?

Małgorzata Mikołajczak w serialu „Odwróceni” gra partnerkę Roberta Więckiewicza. Czy czuła się onieśmielona na planie? Aktorka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o swojej roli i przygodzie z modelingiem. – Jestem w agencji modelingowej – wyznała.

Jak Joanna Balasz zdobyła rolę w serialu „Odwróceni”?

Joanna Balasz gra jedną z córek w nowe odsłonie serialu „Odwróceni”. Jak wyglądały castingi do tej roli? Aktorka w rozmowie z Barbarą Pasek wyjaśniła, jak udało jej się znaleźć się w obsadzie produkcji.

Agnieszka Woźniak-Starak o tegorocznych Walentynkach

Jak w tym roku Walentynki świętowała Agnieszka Woźniak-Starak? Prezenterka telewizyjna opowiedziała o swoich planach na święto zakochanych. – Fajnie jest dbać o siebie na co dzień – wyjaśniła.

Jak gwiazdy spędziły Walentynki?

W studiu „Dzień Dobry TVN” Barbara Pasek pokazała, jak gwiazdy spędziły Walentynki. Jakie zdjęcia pojawiły się w mediach społecznościowych Roberta i Anny Lewandowskich czy Joanny Krupy? – Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pokazali swoje zdjęcie ze ślubu – zdradziła.