Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Seks oczami mężczyzn. Czy perfekcyjne ciało jest ważne w łóżku?

Co działa podniecająco na mężczyzn? Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta, ponieważ jest to rzecz niezwykle indywidualna. Jedni faceci lubią szczupłe i wysportowane kobiety, inni wolą te z krągłościami. Czy perfekcyjne ciało jest ważne w łóżku? Model Jakob Kosel i psychoterapeuta Andrzej Gryżewski opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o seksie oczami mężczyzn. - Rozmowa to jest punkt, od którego trzeba wyjść – wyjaśnił Kosel.

Romantyczna niespodzianka w „Dzień Dobry TVN” – oświadczyny na żywo

Krzysztof i Ola są ze sobą od 10 lat. Jakiś czas temu mężczyzna oświadczył się swojej partnerce. Dziewczyna przyjęła pierścionek i para zaczęła przygotowania do ślubu. Niestety Ola zdecydowała się zerwać zaręczyny. Teraz postanowiła to naprawić i to ona oświadczyła się Krzysztofowi. W „Dzień Dobry TVN” widzowie mogli być świadkami tych wyjątkowych zaręczyn na żywo. Czy zostały przyjęte?

Daria Ładocha i afrodyzjaki na talerzu

Z okazji Walentynek Daria Ładocha przygotowała w kuchni „Dzień Dobry TVN” dania z afrodyzjakami w roli głównej. Pokazała między innymi swoje mistrzowskie curry z jagnięciną i kardamonem. Opowiedziała również o sile afrodyzjaków. – Wspomnienia potrafią przenieść nas poprzez kuchnie do tamtych lat – wyjaśniła.