Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Wojciech Mann o swoim ojcu

„Artysta. Opowieść o moim ojcu” to książka autorstwa Wojciecha Manna, który napisał w niej o swoim ojcu Kazimierzu Mannie. Jaka była jego historia? Jaki wkład w tę książkę miał Marcin Mann, syn Wojciecha Manna?

Kulinarne trendy na 2019 rok

Kucharz David Gaboriaud powiedział w kuchni „Dzień Dobry TVN”, jakie będą trendy kulinarne w 2019 roku. Jak przygotować kimchi? Gaboriaud zdradził też przepis na angielski „bread pudding”.

Ty Hunter – stylista Beyoncé

Ty Hunter to nowojorski projektant i stylista Beyoncé. Jak zaczęła się jego kariera? Jak rodzą się jego pomysły na stylizacje? Spotkała się z nim dziennikarka Anna Senkara. Hunter zdradził też, jak powstaje kreacja na Met Galę.

Jak wizerunek wpływa na karierę?

Wokalistka Małgorzata Ostrowska i stylistka Dagmara Radzikowska rozmawiały o tym, jak wizerunek wpływa na karierę. Jak tworzy się styl gwiazdy? – Bliskość osoby, z którą pracujemy i której tworzymy styl, jest bardzo ważna – powiedziała Radzikowska. - Bardzo ważne jest to, żeby stylista wziął pod uwagę osobowość artysty – zaznaczyła Ostrowska.

Przygotowania do sylwestra w Warszawie

Maciej Dolega odwiedził Annę Karwan podczas przygotowań do Sylwestra 2018 w Warszawie. Ile razy wystąpi na scenie? Czy ma jakieś postanowienia noworoczne? Prezenter pogody opowiedział też, co dzisiaj w pogodzie.

Smolasty. Jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia

Smolasty to wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Jak radzi sobie z hejtem? Jakie ma plany na przyszłość?