Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Miłość małżeńska i jej różne odcienie

Alicja i Jerzy na ślubnym kobiercu stanęli 55 lat temu, Mariola i Grzegorz mogą pochwalić się 21-letnim stażem małżeńskim, zaś Beata i Krzysztof są małżeństwem od 5 lat.  Jakie były ich początki? Jak wygląda ich miłość po tylu latach związku? Bohaterowie reportażu "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli też o mniej kolorowych chwilach w swoim wspólnym życiu, a to wszystko oczywiście w dniu świętego Walentego.

Co sprawia, że się w kimś zakochujemy?

Zakochanie jest wstępem do miłości, ale nie zawsze się tą miłością kończy. Jak więc się to się dzieje, że na widok tej jednej jedynej osoby serce zaczyna szybciej bić? Na to pytanie w "Dzień Dobry TVN" szukały odpowiedzi seksuolog Alicja Długołęcka oraz ginekolog i endokrynolog Katarzyna Skórzewska.

Projekt Zima w Świeradowie-Zdroju

Świeradów-Zdrój to malownicze uzdrowisko położone w samym sercu Gór Izerskich. Wyjątkowy mikroklimat i bogactwo tutejszych wód mineralnych sprawiają, że Świeradów od kilkuset lat słynie ze swych uzdrowiskowych właściwości. Co warto zobaczyć w Świeradowie-Zdroju?

O czym pisze dzisiejsza prasa?

Dziś walentynki, dlatego też dziennikarka TVN24 Katarzyna Zdanowicz przejrzała dzisiejszą prasę pod kątem artykułów o miłości i zakochaniu. Polityki na szczęście było dziś niewiele...

Qczaj motywuje Barbarę do ćwiczeń

Dziś walentynki i do tego czwartek, więc nie może w "Dzień Dobry TVN"zabraknąć Qczaja, który od zawsze głosi hasło "Ukochoj się!".  A "ukochoć się" warto na co dzień, nie tylko od święta. Dziś o tym, że takie "ukochiwanie" warto zacząć od siebie, opowiedziała Basia, którą Qczaj motywował do dalszych ćwiczeń.