Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Astrolog Merkurja Anna Grzywaczewska-Ciuciura opowiedziała, jakie będą walentynki w tym roku. - Miłość graniczy z obłędem - powiedziała. - Układy na niebie będą podbijać wysokie emocje, typu: szalona zazdrość, obsesyjna miłość, wyimaginowane myślenie, że jest ukryty rywal - zdradziła. Jakie planety wpływają na naszą miłość? Jak będą zachowywały się poszczególne znaki zodiaków?

Paulina i Bartek Gruszeccy – razem w życiu, razem na scenie

Na scenie „Dzień Dobry TVN” para wokalistów Paulina i Bartek Gruszeccy z okazji Walentynek wykonali utwór „Czy to miłość”. Jak się poznali i ile są już razem? Historię swojej miłości opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. Wraz z nimi w studiu pojawiła się pomysłodawczyni gry dla par Aleksandra Sulej, by zdradzić sposoby na utrzymanie namiętności w związku.

Jak czuje się dziecko, kiedy rodzic się obraża?

Wychowanie dzieci to ogromne wyzwanie i niemały wysiłek. Maluchy bywają nieposłuszne, rozrabiają i nie słuchają dorosłych. Zrezygnowani i zmęczeni rodzice w takiej sytuacji często robią krok w tył i obrażają się na swoją pociechę. Czy to dobra metoda wychowawcza? O tym opowiedziała psycholog dziecięca Justyna Korzeniewska.