Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Bestsellery Empiku 2018 rozdane. Kto otrzymał statuetkę?

Bestsellery Empiku zostały rozdane po raz 20. Choć przez lata nosiły nazwę Asów Empiku, od początku przyświecała im wyjątkowa idea - nagradzać tych, którzy są uwielbiani przez fanów. Nagroda odzwierciedla realny rynkowy sukces najpopularniejszych twórców. Kto w tym roku otrzymał statuetkę? Mateusz Hładki porozmawiał z gwiazdami zaproszonymi na galę o tym niezwykłym wydarzeniu. – "Bardzo nam miło, że dostaliśmy takie wyróżnienia" – wyjaśnił laureat dwóch nagród Dawid Podsiadło.

Walentynkowe wspomnienia gwiazd

Walentynki to coraz popularniejszy czas w Polsce. Choć niektórzy uważają je za typowo komercyjne święto, większość z nas lubi spędzić w miły sposób ten wyjątkowy dzień z drugą połówką. Jakie wspomnienia związane z walentynkami mają Joanna Liszowska, Margaret i Marieta Żukowska?

Roma Gąsiorowska otwarcie o uczuciach

Czy Roma Gąsiorowska potrafi otwarcie mówić o uczuciach? Zapytał ją o to Mateusz Hładki. Jakie ma plany na Walentynki? Aktorka opowiedziała o swoich relacjach z mężem i podejściu do okazywania miłości. – "To ja pierwsza powiedziałam do mojej mamy, że ją kocham" – wyjaśniła.