Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Lamparska, Bołądź, Olszewska i Radzińska – przyjaciółki w wielkim mieście

Czy przyjaźń w wielkim mieście naprawdę może istnieć? Okazuje się, że tak. Dowodem na to jest organizacja Gersly, w której skład wchodzą: Magdalena Lamparska, Olga Bołądź, Julita Olszewska i Jowita Radzińska. Kobiety opowiedziały w „Dzień Dobry TVN” o swojej inicjatywie. Skąd wzięły na to pomysł? – Zaczęło się w kuchni u Olgi Bołądź – zdradziła Magdalena Lamparska.

Paweł Domagała – aktor, który swoją piosenką porwał tłumy

Dziś wieczorem w Warszawie odbędzie się gala rozdania Bestsellerów Empiku 2018. Kto otrzyma statuetki? Gabi Drzewiecka spotkała się z jednym z pretendentów do nagrody muzycznej – Pawłem Domagałą, który opowiedział o kulisach imprezy. – Może się tak zdarzyć, że będę się wydawał wyższy niż Marcin Prokop – zaśmiał się artysta. Czy spodziewał się nominacji?

Jak przygotować drożdżowe słodkości?

W kuchni „Dzień Dobry TVN” blogerka Katarzyna Bukowska zaprezentowała przepisy na słodkie przekąski z ciasta drożdżowego. Jak przygotować pyszne bułeczki z kruszonką i jabłkami?

Cztery dwudziestki Krystyny Mazurówny

Tancerka, choreografka, pisarka i dziennikarka – to jedne z wielu zawodów Krystyny Mazurówny. Artystka od lat mieszka w Paryżu i w tym roku świętowała swoje osiemdziesiąte urodziny. Jak wygląda jej życie za granicą? Czy planuje wrócić do Polski?

Jak prawidłowo konturować nos?

Konturowanie twarzy wielu kobietom sprawia niemałe problemy. W programie Marta Gąska zaprezentowała, jak prawidłowo za pomocą kosmetyków wymodelować nos? – Jeśli macie ładne, zgrabne noski to zostawcie je w spokoju – doradziła makijażystka.