Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Steve Liebich – medyczny i pisarski talent, który podbija świat

Steve Liebich ma 21 lat, jest autorem kilku książek, a pierwszą z nich napisał w wieku 10 lat. Przeszedł w życiu ponad 20 operacji wydłużenia nogi, dzięki którym dzisiaj może normalnie chodzić. Obecnie studiuje na wydziale biologii molekularnej Clarkson University w stanie Nowy Jork. Dlaczego zdecydował się na takie studia? O swoich planach na przyszłość i dotychczasowych osiągnięciach opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Monika „W stroju Adama”. Co chciała zmienić?

Monika Katarzyńska na co dzień jest agentem nieruchomości, a jej pasją jest malarstwo. Niedawno postanowiła zmienić swoją garderobę. O pomoc poprosiła Adama Chowańskiego, który w ramach cyklu „W stroju Adama” przeprowadził kompletną metamorfozę jej wizerunku. Na co zwrócił szczególną uwagę?- Paleta jesieni charakteryzuje się taką ciepłą tonacją – wyjaśnił. Jak wyglądał efekt końcowy?

Sławek Uniatowski o swoim występie na Sylwestrze TVN

Już niedługo odbędzie się Sylwester TVN. Jak co roku podczas koncertu wystąpi wiele znanych gwiazd. Jaki repertuar przygotował Sławek Uniatowski? . - Ja lata 80. kocham – zdradził. Wokalista w studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział również o tremie i swoim sylwestrowym występie.