Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jak zapraszać na ślub i wesele?

Ślub i wesele to bardzo ważne uroczystości. Jak wcześnie należy wysłać lub wręczyć zaproszenie? Jak z kolei taktownie odmówić? W studiu „Dzień Dobry TVN” ekspert ds. etykiety i protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska opowiedziała o zasadach obowiązujących przy zapraszaniu gości na śluby i wesela. – Ładniej jest osobiście przyjechać do tych najbliższych gości – wyjaśniła.

Vanessa Hudgens o cenie, jaką płaci za sukces

Vanessa Hudgens to amerykańska aktorka znana głównie z serialu „High School Musical” i związku z Zacem Efronem. W swoim najnowszym filmie „Teraz albo nigdy” wystąpiła u boku Jennifer Lopez. W rozmowie z Anną Wendzikowską opowiedziała o swoich rodzicach, życiowych lekcjach i sukcesie. – Podziwiam moich rodziców za to, że byli ze sobą aż do śmierci mojego taty – zdradziła.

Na co warto wybrać się do kina? Propozycje Anny Wendzikowskiej

Przerwa między Świętami a Sylwestrem to idealny czas na nadrobienie kinowych premier. Na co warto wybrać się do kina? Anna Wendzikowska opowiedziała o swoich ulubionych propozycjach. O czym opowiada komedia romantyczna „Teraz albo nigdy”? W wywiadzie z dziennikarką Jennifer Lopez opowiedziała o swojej postaci w tym filmie i pracy na planie. – Jesteśmy bardzo podobne – zdradziła aktorka.

Co się stanie, gdy zabierzemy dzieciom zabawki?

Dzieci w dzisiejszym świecie często są przebodźcowane. Gotowe zabawki, które możemy kupić w sklepach, nie zawsze dobrze wpływają na kreatywność i wyobraźnię dziecka. W przedszkolach coraz częściej dzieci dostają do zabawy kartony, butelki czy kredki, z których mogą stworzyć własne zabawki. – Same dzieci zauważyły, że tworzą coś nowego, coś swojego – wyjaśnił nauczyciel wychowania przedszkolnego Roman Radomski. Co daje dziecku zabawa bez typowych zabawek? W studiu „Dzień Dobry TVN” psycholog Justyna Korzeniewska opowiedziała o tym rozwiązaniu.