Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy, wiatr i blask w sylwestrowym spocie TVN

Niedawno przygotowywany był sylwestrowy spot TVN. Jak wyglądały kulisy jego powstawania? Gwiazdy opowiedziały o atmosferze panującej na planie i swoich sylwestrowych występach. - Bardzo się cieszymy, bo zagramy nasz ostatni singiel – zdradziła Sarsa. Jakie niespodzianki czekają na widzów?

Barbara Pasek i najnowsze wiadomości z show-biznesu

W okresie świątecznym wiele informacji pojawiło się na wszelkiego rodzaju portalach. Co można było znaleźć w mediach społecznościowych polskich gwiazd? Barbara Pasek opowiedziała między innymi o związku Zofii Zborowskiej z Andrzejem Wroną i ciąży Sary Boruc. Jak gwiazdy spędziły Święta? – Państwo Szczęśni po raz pierwszy mieli okazje spędzić Święta ze swoim synkiem – wyjaśniła dziennikarka.

Agnieszka Cegielska na tropie naturalnych kosmetyków

W kolejnej odsłonie cyklu „Naturalnie” Agnieszka Cegielska opowiedziała o kosmetykach, które można robić w domu. Jakie zastosowanie ma aloes i awokado w pielęgnacji ciała? – Banan jest niesamowicie nawilżającym owocem – wyjaśniła coach zdrowia Karolina Murdzia. Jak stworzyć maseczkę z bananem i awokado?

Przegląd prasy Jana Wróbla

Jan Wróbel podzielił się wybranymi informacjami z Polski i ze świata. Wraz z Marcinem Prokopem powspominał również biskupa Tadeusza Pieronka. – Mam do niego duży sentyment, był to biskup, który rozmawiał z każdym – wyjaśnił dziennikarz.