Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

W szczecińskim parku w okolicy, po której bardzo często spacerują mamy z dziećmi, powstał nowy podjazd dla wózków. Idea słuszna, wykonanie jednak rozczarowuje – podjazd jest tak stromy, że nie sposób podjechać z wózkiem. Jak z takimi utrudnieniami radzą sobie rodzice?

Pogoda na dziś

Bartek Jędrzejak przedstawił prognozę pogody.

Ruszyły zdjęcia do czwartej części „Listów do M.”

– Co tu dużo mówić – kochamy grać ten film dla państwa, a z tego, co widzimy w kinach po frekwencji, państwo kochacie ten film oglądać – powiedział  Tomasz Karolak. Ekipa „Dzień Dobry TVN” odwiedziła plan zdjęciowy „Listy do M. 4” i porozmawiała z aktorami. Czym tym razem film zaskoczy widzów?

Plotki z życia gwiazd

Co słychać w show-biznesie? Sprawdził to Mateusz Hładki.

Mielone, ale bez mięsa

W kuchni „Dzień Dobry TVN” kotlety bez mięsa przygotowywała Daria Ładocha. – Takie kotlety warzywne to jest super pomysł, jeżeli zostanie nam w domu kasza, ryż, soczewica – powiedziała. Ładocha pokazała, jak zrobić: kotlety kalafiorowo-jaglane, ziemniaczano-ziołowe i soczewicowo-selerowe.

Kiedy podać dziecku probiotyk?

– Właściwości probiotyków są szczepozależne, tzn. każdy z tych szczepów może działać trochę inaczej. Nie wystarczy wziąć dowolny probiotyk – powiedziała prof. Hanna Szajewska, kierownik Kliniki Pediatrii WUM. Co o probiotykach powinien wiedzieć każdy rodzic?