Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Anna Markowska z „Top Model” walczy o swoje marzenia

Jedna z uczestniczek Top Model Anna Markowska walczyła przez lata z nowotworem złośliwym. W związku z licznymi operacjami ma do tej pory blizny na szyi. Czy ma z tego powodu kompleksy? Modelka opowiedziała w „Dzień Dobry TVN” o swojej walce z chorobą i karierze w świecie mody – Nie chcę wracać do czasów operacji i czasów choroby zupełnie myślami – wyjaśniła. Jakie zabiegi wykonała, w celu pozbycia się śladów po chorobie?

Maryla Rodowicz o miłości do koni i sportu

Maryla Rodowicz na swoich mediach społecznościowych często pokazuje kulisy treningów i gry w tenisa. Za co kocha sport? Wokalistka opowiedziała o swoim zamiłowaniu do wszelkiego rodzaju ćwiczeń. – Mam zamiar kupić konia, to jest moje marzenie – wyjaśniła.

Maja Ostaszewska o przyjaźni z Magdaleną Cielecką

Maja Ostaszewska od lat przyjaźni się z Magdaleną Cielecką. Jak się poznały? Aktorka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o ich wspólnej relacji. - Bardzo ją kocham i bardzo się wspieramy - wyjaśniła. Gdzie spędziły razem tegoroczne ferie?

Dorota Gardias o swoim życiu jako singielka

Dorota Gardias niedawno została singielką. Jak odnajduję się w tej roli? W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską pogodynka opowiedziała o zaletach życia bez partnera. - To jest bardzo dobry czas dla mnie, myślę o sobie i swojej córce przede wszystkim - wyjaśniła.