Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Ćwiczenia na pozbycie się dodatkowych kilogramów według Qczaja

Qczaj wraz ze swoją fanką Sylwią wykonał idealny trening na te poświąteczne dni. Jakie ćwiczenia są najlepsze na smukłe ręce i uda?

Lekka poświąteczna kuchnia

Przejedzeni świątecznymi potrawami i smakołykami po świętach mamy ochotę na coś lżejszego. Swoje przepisy na poświąteczny detoks zdradziła w kuchni Daria Ładocha. Blogerka zabrała się za przygotowanie makaronu ryżowego z pieczarkami portobelo i krewetkami.

Odpicowane mieszkanie – oto efekt trzyletniego remontu

Katarzyna i Rafał Szulińscy swoje 100-metrowe mieszkanie na poddaszu remontowali prawie ponad trzy lata. - To jest najdłuższy remont, o jakim ja w życiu słyszałam - zażartowała Kasia Jaroszyńska, która odwiedziła gospodarzy. Co było ich inspiracją? Jak zmieniały się ich koncepcje?

Wygodne i wielofunkcyjne siedziska

O tym, na czym można w domu usiąść, żeby było i modnie i wygodnie, opowiedziała Ewa Mierzejewska. Dekoratorka wnętrz pokazała także siedziska wielofunkcyjne.

Już dziś koncert Muzyka Wolności Poznań 2018

27 grudnia w stolicy Wielkopolski odbędzie się koncert Muzyka Wolności z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wystąpią m.in. Kayah, Perfect, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Margaret i Natalia Kukulska. Artyści zaśpiewają na Stadionie Miejskim w Poznaniu. O przygotowaniach do koncertu Bartkowi Jędrzejakowi opowiedziały Margaret i Natalia Kukulska.

„Wracajcie, skąd przyszliście”. Jak program zmienił życie uczestników?

„Wracajcie skąd przyszliście” to program, w ramach którego Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyruszył szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego życia. Bohaterowie mieli okazję poznać rzeczywistość ludzi, których do tej pory widzieli jedynie w telewizji. Jak swój udział w programie wspominają jego uczestnicy? Agnieszka Siuda i Andrzej Biedrzycki i Robert Koliński opowiedzieli o doświadczeniach z planu. Czy zmienili swoje poglądy?