Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Mamo, tato, chcę psa!

Co zrobić, kiedy dziecko zapragnie mieć psa? Jak sprawdzić, czy jest przygotowane na obowiązki, z którymi wiąże się posiadanie pupila i jakie są pozytywne strony wychowania dziecka w towarzystwie zwierząt? O tym rozmawiali Karolina Ferenstein-Kraśko, Krzysztof Hołowczyc z córką Tosią oraz Marta Żysko-Pałuba. - Psy uczą odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu, dodają mnóstwo odwagi, mogą być przyczynkiem do rozwijania umiejętności społecznych - wyliczyła psycholog.

Samantha Fox - gwiazda muzyki i symbol seksu lat 80.

Samantha Fox - jedna z największych gwiazd muzyki lat 80. Popularność na całym świece przyniósł jej debiutancki singiel „Touch me”. Dziś 52-letnia artystka walczy o swoje miejsce w show-biznesie w programach typu reality show. Z gwiazdą spotkał się Mateusz Hładki. Za co Samantha Fox lubi Polskę? Dlaczego zdecydowała się na udział w programie „Big Brother”?

Tym żył show-biznes w 2018 roku

Nadworni showbiznesowi dziennikarze „Dzień Dobry TVN” Agnieszka Jastrzębska, Barbara Pasek i Piotr Wojtasik przyjrzeli się plotkarskiej prasie i wydarzeniom z życia gwiazd mijającego roku. Kto rządził na polskiej scenie muzycznej? O kim rozpisywała się zagraniczna praca?