Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Bonjour TVN!

Jak wyglądają wczesne godziny poranne w jednej z paryskich kawiarni? Co zaskoczyło tam dziennikarkę „Dzień Dobry TVN” Annę Kalczyńską.

Śniadanie nie jest najważniejszym posiłkiem?

Naukowcy z Monash University w Melburne twierdzą, że jadanie śniadań nie jest wskazane, gdy chcemy zachować szczupłą sylwetkę. – Nie powinniśmy dać się zwariować i pamiętać o podstawowej zasadzie, że tuczy nas nadmiar kalorii – zaznaczyła Emila Cesarek, dietetyk kliniczny. - Są badania, które pokazują, że jedzenie śniadań przyczynia się do tego, że nie nabawimy się cukrzycy typu drugiego czy problemów z otyłością – dodała. Dlaczego tak jest?

Karolina Gibki wokalistka zespołu exMaanam

Zespół exMaanam ma nową wokalistkę. Jest nią Karolina Gibki. Czego muzycy szukali w nowej wokalistce? – Przede wszystkim szukaliśmy kogoś, kto nie naśladowałby Kory – zaznaczył muzyk Ryszard Olesiński. – Od początku była między nią a zespołem interakcja – powiedział Krzysztof Zawadka, muzyk. – ExMaanam to nie jest Maanam, to jest inna formacja, która gra z muzykami, którzy współpracowali z zespołem Maanam, Karolina będzie śpiewała po swojemu – podkreślił Olesiński. Czy Gibki od zawsze chciała śpiewać?

Artur Andrus i przegląd prasy z przymrużeniem oka

Dzisiejszym gościem przeglądu prasy był dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz i artysta kabaretowy Artur Andrus. Jakie artykuły zwróciły jego uwagę?

8 lat po oświadczynach w „Dzień Dobry TVN”

8 lat temu Waldek oświadczył się Magdzie przed kamerami „Dzień Dobry TVN”. Wybranka Waldka powiedziała „tak”. Szczęśliwej parze towarzyszył wtedy reporter Marcin Sawicki, który postanowił sprawdzić, co u nich dzisiaj słychać. Dlaczego Magda nie pojawiła się na tym spotkaniu? – Jest na porodówce – wyjaśnił przyszły tata.