Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jak dzięki stylizacjom zakryć poświąteczny brzuszek?

Świąteczne szaleństwo często kończy się kilkoma kilogramami więcej w pasie. Stylistka Ewelina Rydzyńska zaprezentowała, jak się ubrać, żeby ukryć poświąteczny brzuszek. - Jest jedna zasada. Nie nosimy za małych, obcisłych ubrań - podkreśliła.

Już dziś koncert Muzyka Wolności Poznań 2018

27 grudnia w stolicy Wielkopolski odbędzie się koncert Muzyka Wolności z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wystąpią m.in. Kayah, Perfect, Edyta Górniak, Lady Pank, Andrzej Piaseczny, Margaret i Natalia Kukulska. Artyści zaśpiewają na Stadionie Miejskim w Poznaniu. O przygotowaniach do koncertu Bartkowi Jędrzejakowi opowiedział Kamil Bednarek.

Dlaczego ludziom tak trudno zrezygnować z używania komórki w trakcie jazdy?

Czym grozi korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu? Dlaczego tak trudno jest nam się od tego powstrzymać? O zagrożeniach płynących z używania komórek podczas jazdy opowiedzieli psycholog społeczny Konrad Maj oraz kierowca wyścigowy Kuba Giermaziak, który zaangażował się w akcję „Jak jeździsz”.

Lekka poświąteczna kuchnia

Przejedzeni świątecznymi potrawami i smakołykami po świętach mamy ochotę na coś lżejszego. Swoje przepisy na poświąteczny detoks zdradziła w kuchni Daria Ładocha. Blogerka zabrała się za przygotowanie pieczonego kalafiora z sałatką z rukoli, z granatem.