Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Damian Kordas i otwarcie jego kulinarnego studia

Niedawno Damian Kordas otworzył swoje własne studio kulinarne w Sosnowcu. Na otwarciu pojawiło się wiele polskich gwiazd, które prywatnie przyjaźnią się z kucharzem. Co sądzą o jego sukcesach i talencie kulinarnym? – Damian rzeczywiście potrafi gotować  - wyjaśnił model Jakob Kosel.

Co łączy Damiana Kordasa i Angelikę Muchę?

W najnowszej edycji programu „Agent - Gwiazdy” wystąpi Angelika Mucha i Damian Kordas. Blogerka i zwycięzca 4. edycji programu „MasterChef” prywatnie się przyjaźnią. Czy łączy ich coś więcej? – „Agent” nas bardzo zbliżył – wyjaśnił Kordas.

Ulubione potrawy Lary Gessler

Lara Gessler jest nie tylko restauratorką, ale też kucharzem i smakoszem. Agnieszka Jastrzębska zapytała ją o danie, które najbardziej poprawia jej nastrój. – Jajka na bekonie bardzo lubię, sałaty kocham – wyjaśniła.

Czy Jakob Kosel umie gotować?

Okazuje się, że Jakob Kosel jest nie tylko rozchwytywanym modelem, ale również zapalonym kucharzem. Co najlepiej mu wychodzi w kuchni? – Jajko na miękko robię tak, że białko jest całe ścięte, a żółtko się rozpływa, zawsze – zdradził.

Natalia Kukulska o swojej studniówce

Natalia Kukulska w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską opowiedziała o swojej studniówkowej kreacji. Wokalistka wybrała na bal czarną, aksamitną sukienkę przed kolano. Elegancką stylizację przełamała srebrnymi glanami. W tym roku wybiera się na studniówkę swojego syna. Czy będzie tylko pilnowała imprezy, czy raczej rzuci się w wir zabawy?

Dlaczego Maciej Stuhr zagrał w „Diagnozie”?

Maciej Stuhr zadebiutował w serialu "Diagnoza" w ostatnim odcinku trzeciego sezonu. Premiera czwartego nastąpi już niedługo. Dlaczego aktor zdecydował się zagrać w produkcji? O szczegóły zapytała go Agnieszka Jastrzębska.

Dania jednopiekarnikowe Piotra Kucharskiego

W jaki sposób wykorzystać piekarnik tak, żeby przygotować trzydaniowy obiad za jednym zamachem? Piotr Kucharski pokazał swoje pomysły na dania jednopiekarnikowe. – Chcę wszystko w jednym momencie włożyć do piekarnika – wyjaśnił.