Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Czy jakość nasienia może być przyczyną poronień?

Naukowcy z Imperial College w Londynie przebadali 50 mężczyzn, których partnerki poroniły przynajmniej 3 razy z nasieniem 60 mężczyzn, których partnerki donosiły ciążę. Na podstawie tego porównania ustalili, że jakość nasienia ma ogromny wpływ na ciążę. Wyniki badania przybliżył w „Dzień Dobry TVN” szef departamentu medycznego Imperial College w Londynie Jayasena Channa. O kondycji męskiego nasienia i metodach leczenia niepłodności opowiedziała również psycholog Tatiana Ostaszewska-Mosak.

Tomasz Zubilewicz i góralskie przysmaki

Tomasz Zubilewicz postanowił zapoznać widzów „Dzień Dobry TVN” z góralskimi przysmakami. Opowiedział o procesie powstawania charakterystycznych górskich serów – oscypków. - Maj i czerwiec to najlepszy czas na ich spożywanie – wyjaśnił

Stachursky i jego ćwierć wieku na scenie

W tym roku Stachursky obchodzi 25-lecie działalności muzycznej. Przy okazji tego jubileuszu wypuścił również swój cover piosenki zespołu Dżem „Kim Jestem – Jestem Sobie”. O tym utworze i swojej muzycznej karierze opowiedział w „Dzień Dobry TVN”. - Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego, co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem – wyjaśnił.

Efekt końcowy metamorfozy fryzury Kingi

Jak wygląda nowa fryzura Kingi? Dobrawa Piękos-Szymańska pokazała efekty metamorfozy swojej klientki. Dlaczego zdecydowała się na krótkie włosy? – Przy osobach, które nie są zbyt wysokie, krótkie włosy naprawdę bardzo fajnie dodają wzrostu – wyjaśniła. Czy Kindze podoba się nowa fryzura?