Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Recepcja – serce każdej firmy

Filip Chajzer postanowił przyjrzeć się miejscu, które ma strategiczne znaczenie dla każdej firmy - recepcji. Porozmawiał z pracownikami redakcji „Dzień Dobry TVN” o recepcjonistce studia programu, którą jest słynna pani Alicja. – To jest serce tej firmy, ona potrafi być w kilku miejscach na raz – wyjaśnił dziennikarz Marek Gudowski. Jak to stanowisko wygląda w innych firmach i instytucjach? Trener biznesu Miłosz Brzeziński, recepcjonistki: Barbara i Sandra oraz Agnieszka Korach, która prowadzi szkolenia dla recepcjonistek, opowiedzieli o tym wyjątkowym zawodzie. Jakie cechy powinna mieć idealna recepcjonistka?

Metamorfoza Kingi. Jaką fryzurę zaproponowała jej Dobrawa Piękos-Szymańska?

Dobrawa Piękos-Szymańska tym razem zajęła się fryzurą Kingi. Dlaczego klientka zdecydowała się na metamorfozę? – Pora coś zmienić, idzie wiosna – wyjaśniła. Jaką zmianę zaproponowała jej stylistka fryzur? – W jaśniejszym kolorze jest jej weselej – zdradziła.

Jak zrobić domowe faworki?

Jakub Kasprzak z okazji trwającego karnawału pokazał, jak przygotować domowe faworki. – Smażymy je na smalcu – wyjaśnił. Dlaczego do ciasta dodaje się spirytus? Kucharz pokazał również, jak prawidłowo zagnieść ciasto.

Przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Dziennikarz Andrzej Stankiewicz podzielił się najważniejszymi informacjami z polskiej prasy. Opowiedział między innymi o aktach Kazimierza Kujdy, ulgach dla podatników i legalizacji leczniczej marihuany. – Jest potrzebna i będzie kupowana – wyjaśnił.