Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Jak wygląda praca wśród chmur?

Trzy kraje w ciągu jednego dnia? To codzienność dla pracowników obsługujących przeloty samolotami pasażerskimi. Żyją na walizkach i w nieustającym biegu, a podróże międzykontynentalne stanowią dla nich codzienność. Jak wygląda ich praca i co robią w wolnym czasie? – Służbowo możesz poznawać cały świat – wyznała stewardessa.

Odrywamy tajemnice zawodu stewardessy

Zadaniem stewardess jest nie tylko podawanie pasażerom napojów i wskazówek dotyczących lotu. Zawód ten jest odpowiedzialny i naprawdę wymagający. Rekrutacja składa się z wielu etapów, a otrzymanie pracy w tym zawodzie nie jest proste. W programie Monika Waligóra, Karolina Petruczenko oraz Olga Buława zdradziły sekrety z życia wśród chmur. Ile mają czasu na zwiedzanie miejsc, w których się zatrzymują? – Na lotach dalekiego zasięgu mamy minimum dwadzieścia cztery godziny wypoczynku – wyjaśniła Karolina.

Jak zrobić sztuczny śnieg z w domu?

Własnoręczne przygotowywanie ozdób świątecznych może być przyjemnym zajęciem dla nas jak i dla naszych pociech. Chemiczka Urszula Koss zaprezentowała w programie, jak samodzielnie można przygotować świąteczne dekoracje do domu. Specjalistka pokazała sposób jak wykorzystać dziecięcą pieluszkę do wytworzenia sztucznego śniegu.

Jak uczesać włosy półdługie?

Eleganckie upięcie włosów może wydawać się trudnym zadaniem, mimo że takim być nie musi. Stylista fryzur Filip Galas zaprezentował, jak łatwo ułożyć półdługie włosy na uroczystość wigilijną. Lekko pofalowane włosy z wpiętymi wsuwkami, które wprowadzając lekką asymetrię, podkreślą linię żuchwy, wyszczuplając przy tym twarz.