Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

3, 5, 7, 9 – z takiej ilości składników Piotr Kucharski przygotował różne dania bazujące na tych samych produktach. W pierwszej kolejności zrobił trzyskładnikowe ciasteczka owsiane.

Ma 71 i przygotowuje się do Mistrzostw Świata

– Mam 71 lat, kontynuuję swoją pasję, czyli kulturystykę. Moja przygoda zaczęła się bardzo dawno temu – to były lata 67-68, miałem około 17 lat – powiedział Jan Cenkiel, Mistrz Polski w kulturystyce 70+. – Siłownia jest dla mnie najlepszym sanatorium – dodał. Pan Jan marzy o tym, by zostać najsilniejszym dziadkiem na świecie i obecnie przygotowuje się do Mistrzostw Świata.

Jedyny kulturysta weganin w Polsce?

Adam Kunicki to prawdopodobnie jedyny w Polsce kulturysta weganin. Czy to możliwe, aby sportowiec mógł nie jeść „stejka”, a mimo to mógł wypracować muskulaturę i rzeźbę? Dietetyk kliniczny dr Hanna Stolińska opowiedziała o zaletach niejedzenia mięsa. Jak powinna wyglądać prawidłowa dieta wegańska?

Pierwsze szusy przedszkolaków

Ferie to idealny czas na naukę jazdy na nartach. Już 3- i 4-letnie dzieci mogą rozpocząć naukę jazdy na nartach!  Jak wyglądają pierwsze kroki maluchów na stoku?

Najlepszy przegląd prasy Artura Andrusa

Artur Andrus przedstawił autorski przegląd prasy.