Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska z bratem o rodzinnych świętach

Agnieszka Jastrzębska odwiedziła Annę Lewandowską i jej brata Piotra Stachurskiego by wspólnie zrobić zdrowe pierniki. Przy okazji rodzeństwo opowiedziało o rodzinnych świętach i swojej relacji. Czy Piotr lubi zdrową kuchnię swojej siostry? – Da się to jeść, ale na początku miałem duże obiekcje – zdradził. Jak wyglądały ich święta, kiedy byli dziećmi? – To dla mnie był priorytet, że zawsze mój brat był dla mnie najważniejszy i nikt nie mógł mu zrobić krzywdy – wyjaśniła.

Jak gwiazdy spędza święta?

Święta to magiczny czas rodzinnych spotkań. Jakie plany na święta Bożego Narodzenia mają: Anna Dereszowska, Barbara Kurdej-Szatan, Maja Sablewska czy Sarsa? Gwiazdy zdradziły, jakie świąteczne tradycje obowiązują w ich domach. Czy na wigilijnym stole co roku pojawia się tradycyjny karp? – Ja bardzo lubię karpia, bardzo mi smakuje – wyjaśnił aktor Mikołaj Roznerski.

Świąteczne życzenia od Edyty Górniak

Wokalistka Edyta Górniak postanowiła złożyć świąteczne życzenia widzom „Dzień Dobry TVN”. Czego im życzyła? – Pozdrawiam najcieplej wszystkich dziadków i wszystkie babcie – powiedziała.

Pomysły na prezenty dla całej rodziny według Marty Gąski

Tym, którzy wciąż nie kupili wszystkich świątecznych prezentów z pomocą przychodzi makijażystka Marta Gąska. W „Dzień Dobry TVN” pokazała ona swoje propozycje podarunków dla całej rodziny. Co zaproponowała dla dziewczynek, a co dla chłopców? – Dzięki zestawowi do malowania po numerkach, wspólnie z rodziną możemy stworzyć obraz, niezależnie od tego, czy macie mniej czy więcej talentu – wyjaśniła.

Autorski przegląd prasy Andrzeja Stankiewicza

Wiadomościami z Polski i całego świata podzielił się dziennikarz Andrzej Stankiewicz. Opowiedział między innymi o kolędzie „Cicha noc”, poradach dla ateistów, polskiej dobroczynności i Donaldzie Trumpie. – Trzymajmy za niego kciuki, bo jednak obliczalność Stanów Zjednoczonych jest bardzo ważna – wyjaśnił.