Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Fryderyki 2019. Kto ma szansę na statuetkę?

Wielka gala rozdania Fryderyków 2019 odbędzie się już w sobotę 9 marca. W tym roku gala wręczenia statuetek odbędzie się po raz pierwszy w Katowicach i także po raz pierwszy z udziałem fanów. Kierownik muzyczny Tomasz Organem oraz przewodniczący zarządu ZPAV Andrzej Puczyński opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN” o tegorocznej gali rozdania nagród.

Jak przygotować zupę curry z mlekiem kokosowym?

Basia Ritz pokazała, jak przygotować lekko ostrą zupę curry z mlekiem kokosowym. Opowiedziała również o swoim wyjątkowym walentynkowym przepisie na krem z szampana.

Agnieszka Holland o Festiwalu Filmowym w Berlinie

69. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie już się zaczął. O tym wyjątkowym wydarzeniu z Agnieszką Holland porozmawiała Anna Wendzikowska. O czym opowiada jej najnowszy film "Obywatel Jones". Czy ma szansę na zdobycie Złotego Niedźwiedzia?

Włoskie przysmaki w Szklarskiej Porębie

W Szklarskiej Porębie Michał Fabiszewski przygotował zdekonstruowane dania kuchni włoskiej. Do swoich przepisów użył polskich produktów takich jak oscypek. Co dokładnie ugotował?

Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński – małżeński duet literacki

Jacek Dehnel jest pisarzem, tłumaczem i malarzem, a Piotr Tarczyński tłumaczem i amerykanistą. Na początku widywali się raz w miesiącu, ponieważ Piotr mieszkał w Krakowie, a Jacek w Warszawie. Żyli tak przez 2 lata. 8 listopada 2018 roku mężczyźni wzięli ślub w Wielkiej Brytanii. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o wspólnym życiu i pracy.