Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Święta jak z nut

Filip Chajzer wybrał się na wspólne kolędowanie z mieszkańcami Warszawy. Jakie tradycyjne kolędy zaśpiewali? Czy odkrył na ulicach jakieś nowe talenty?

Magia świątecznych hitów

Znani muzycy: Majka Jeżowska, Jan Emil Młynarski i Antek Smykiewicz opowiedzieli w programie o najważniejszych dla siebie klasycznych światowych i polskich kolędach. Czy są utwory, których możemy słuchać nie tylko w okresie świątecznym? Jan Emil Młynarski stworzył składankę znanych piosenek, która została wydana w listopadzie tego roku i kolędami na cały rok. – Dla mnie było ważne, żeby byli ludzie z kręgu ojca – wyznał kompozytor.

Chór Sound’n’Grace w utworze „Bądź blisko”

Sound’n’Grace powstał w 2005 roku założony przez Anię Żaczek i Kamila Mokrzyckiego, którzy już podczas pierwszej rozmowy doszli do wniosku, że wspólnie mogą zrealizować marzenia. Chór liczy ponad dwudziestu wokalistów dla których najważniejsza jest radość ze wspólnego śpiewania. Tworzą muzykę łączącą elementy funk’u, soul’u i gospel’u, współpracując ze znakomitymi instrumentalistami. W programie wystąpili z piosenką „Bądź blisko”.