Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Sienna Gospel Young – dziecięcy chór gospel

Sienna Gospel Young to chór dziecięco-młodzieżowy, który powstał w 2003 roku. Grupa skupia dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Chórem dyryguje Barbara Wąsiewicz - absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W repertuarze grupy znajdują się utwory w języku polskim i angielskim, które opowiadają historie biblijne. Dyrygentka opowiedziała o powstaniu chóru. Grupa na scenie „Dzień Dobry TVN” zaprezentowały również utwór „Misia”.

Grzegorz Pawłowski o swoich rzeźbach w lodzie

Dorota Gardias przy okazji pobytu w Szklarskiej Porębie porozmawiała z rzemieślnikiem Grzegorzem Pawłowskim. Czym zajmuje się na co dzień? Co kryje jego pracownia?

Pionierska operacja małej Martynki

Jedenastoletnia Martynka cierpi na zespół sztywnego serca, który polega na tym, że mięsień nie funkcjonuje prawidłowo, a upośledzona funkcja rozkurczu narządu doprowadza do zastojów krwi i skrajnej niewydolności wielu organów. Dziewczynkę uratował pionierski zabieg wszczepienia urządzenia, które ma utrzymać stały przepływ krwi między przedsionkami. Na czym dokładnie polegał? Prof. Joanna Kwiatkowska opowiedziała o tej pionierskiej operacji.

Tomasz Kabis o swojej walce z rakiem serca

Tomasz Kabis od ósmego roku życia realizuje się jako iluzjonista. Dzięki swoim umiejętnościom i niesamowitym występom dostał się aż do finału „Mam Talent!”. Niedawno dowiedział się jednak, że ma nowotwór serca z przerzutami do wątroby. Obecnie jest po operacji i rozpoczął chemioterapię. Jak się czuje? Jak można mu pomóc?