Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Polka, która zagrała w „Plotkarze”

Zuzanna Szadkowski urodziła się w Warszawie, ale w wieku trzech at wyjechała z rodzicami do Stanów Zjednoczonych i to tam rozpoczęła się jej kariera aktorska. W Polsce zasłynęła rolą w serialu „Plotkara” opowiadającym o życiu nowojorskiej elity, mimo że zadebiutowała w „Rodzinie Soprano” o czym niewielu widzów wie. Dzisiaj sama mieszka w Nowym Jorku. Jak wspomina pracę na planie tej amerykańskiej serii oraz czy ma swoje ulubione polskie dania? – Często chodzę na pierogi – wyznała aktorka.

Rodzinne święta Izy Miko

Izabela Miko, a właściwie Mikołajczak, mimo że już prawie dwadzieścia trzy lat temu wyjechała rozwijać swoją aktorską karierę do Stanów Zjednoczonych – nigdy nie opuściła Świąt Bożego Narodzenia obchodzonych w Polsce z rodziną. Jak wspólnie przygotowują się to tego wyjątkowego czasu? – Wszyscy są równi, wszyscy mają obowiązki – wyznała bratowa aktorki Maria Mikołajczyk. Czy bratankowie Izy również marzą o karierze za granicą?

Wigilijne potrawy Mikołaja Reya

Mikołaj Rey przygotował wariacje na temat tradycyjnych potraw świątecznych. Pieczone frytki z selera jako dodatek czy pieczony karp w całości w pomidorach i limonce.

Emily Blunt o swojej roli w filmie „Mary Poppins powraca”

Emily Blunt to znana ze swojej roli w filmie „Diabeł ubiera się u Prady” brytyjska aktorka. Niedawno, na ekrany polskich kin weszła produkcja, w której wciela się w rolę tytułowej Mary Poppins. Jak wyglądała praca na planie filmu oraz czy w prawdziwym życiu uważa, że to ważne by przekraczać granice między tym co racjonalne, a tym co pochodzi ze sfery magii? – O to właśnie chodzi w Mary Poppins - ona jest uosobieniem twardego betonu i nieba jednocześnie – wyznała aktorka.

Muzykalne Święta zespołu Sound’n’Grace

Sound’n’Grace to polski chór wykonujący muzykę gospel. W programie Kamil Mostrzycki wraz z Anną Żaczek-Biderman opowiedzieli jak spędzają swoje święta oraz o przygotowanym występie muzycznym.