Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Przepisy na pyszne zupy według Basi Ritz

W kuchni „Dzień Dobry TVN” Basia Ritz przygotowała swoje autorskie zupy. Na stole pojawiły się takie pyszności, jak krem z pomidorów z mozzarellą i bazylią. Jak go przygotować? -  Mini mozzarelle w gorącej zupie się fajnie rozpuszczają – wyjaśniła. Restauratorka podała również swój przepis na szybki krem z groszku.

Trentino – perła północnych Włoch

Trentino to jedna ze 110 prowincji we Włoszech. Zimą stanowi raj dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. Dwa zbiegające się na tym terenie regiony narciarskie: Dolomiti Superski i Skirama Dolomiti Adamello Brenta to setki kilometrów tras zjazdowych oraz nowoczesnych i bezpiecznych wyciągów. Przewodnik górski Ruggero Fimadri opowiedział o atrakcjach, które oferuje region.

Bożena Wołowicz. Dlaczego musiała wyprowadzić się z własnego domu?

Bożena Wołowicz od lat jest nękana przez swoich sąsiadów - lekarkę i jej dwoje dorosłych dzieci. Dramat kobiety trwa od 2013 roku. Na początku stalkerzy zaśmiecali jej podwórko, a nawet wylewali szambo. Ich nękanie polegało również na tym, że składali setki bezpodstawnych zawiadomień na policję i do prokuratury. Jak sprawa wygląda dziś? Bożena Wołowicz wraz z adwokatem Piotrem Fidurą opowiedzieli o zmaganiach ze stalkerami.