Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Mistrzowskie zupy Basi Ritz

Na zimową pogodę najlepszym posiłkiem jest rozgrzewająca zupa. Barbara Ritz w kuchni „Dzień Dobru TVN” przygotowała swoje ulubione wersje klasycznych zup. Jak przygotować domową kostkę rosołową?

Michał Meyer i jego życie na walizkach

Michał Meyer jest jedną z gwiazd serialu "Zakochani po uszy". Aktor wciela się w postać lekarza stomatologa Piotra. Czy często spóźnia się na plan? Czy bardzo musiał zmienić swoje życie, aby zagrać w serialu? Z Meyerem spotkała się Kinga Burzyńska. Co o jego talencie mówią znajomi aktorzy z planu? – Michał w ogóle jest parodystą niesamowitym, bardzo łatwo mu to przychodzi – wyjaśnił Sebastian Stankiewicz.

Aron Chmielewski – polski hokeista, który podbija Czechy

Aron Chmielewski jest czołowym graczem reprezentacji Polski. Na co dzień gra w jednej z najlepszych hokejowych lig na świecie -  w drużynie wicemistrza Czech zdobywa wiele bramek. Na jego ligowe mecze przyjeżdża mnóstwo polskich fanów. Jak wygląda życie sportowca i jego rodziny w Czechach? Sportowiec opowiedział o swoich sukcesach i karierze.

Paweł Sarnecki i jego debiut w Pucharze Świata

Paweł Sarnecki jest reprezentantem Polski w bobslejach. Niedawno zadebiutował w Pucharze Świata. W „Dzień Dobry TVN” opowiedział, jak zaczęła się jego przygoda z bobslejami. W studiu towarzyszyła mu jego partnerka Anita Stapińska. Jak się poznali?