Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Cały świat czekał na tę noc pełną emocji. Oscary za najlepsze produkcje filmowe ubiegłego roku zostały rozdane. Zaskoczeniem było zwycięstwo koreańskiego „Parasite” aż w czterech kategoriach, w tym za najlepszy film. Czym jeszcze zaskoczyła widzów gala? Relację z największego filmowego wydarzenia na świecie zdała Anna Wendzikowska. Kto wygłosił najbardziej poruszające przemówienie?

Kinga Komasa o przygotowaniach na oscarowy czerwony dywan

Film "Boże Ciało" był nominowany do Oscara, jednak statuetki nie otrzymał. Reżyser filmu Jan Komasa pojawił się na czerwonym dywanie w towarzystwie całej ekipy filmowej i swojej żony Kingi. Jak wyglądały jej przygotowania do gali? W Hollywood towarzyszyły jej polskie projektantki i twórczynie marki The Odder Side, które zaprojektowały suknię dla żony reżysera. Dlaczego zdecydowała się na taką kreacje?

Agnieszka Jastrzębska o oscarowych emocjach

W studiu „Dzień Dobry TVN” o emocjach po oscarowej nocy opowiedziała Agnieszka Jastrzębska. Jakie kreacje wybrała ekipa filmu „Boże Ciało”? Dziennikarka skomentowała również występ Polki Katarzyny Łaski podczas ceremonii rozdania nagród.

Rafał Zawierucha na rozdaniu Oscarów. "Bardzo się cieszę, że mam taki kontakt z Margot Robbie"

Emocje po ceremonii rozdania Oscarów jeszcze nie opadły. W ostatniej chwili przed rozpoczęciem gali w Los Angeles z Rafałem Zawieruchą spotkała się Anna Wendzikowska, by porozmawiać o tegorocznych nominacjach. Czy jest dumny ze swoich przyjaciół z planu "Pewnego razu... w Hollywood"? Jakie miał plany na wieczór oscarowy? - Chcę pójść kibicować Polakom - wyjaśnił.

Bartek Jędrzejak o huraganie Ciara

W studiu programu Bartek Jędrzejak opowiedział o pogodzie i huraganie Ciara, który pojawił się nad Europą. Czy zagraża on Polsce?

Renata Pihan i jej nietypowi lokatorzy

Od 10 lat Renata Pihan prowadzi pogotowie dla jeży z całego województwa zachodniopomorskiego i okolic. Jej wyjątkowe mieszkanie, którego lokatorami są jeże, znajduje się w Szczecinie. Jak wygląda opieka nad tymi zwierzętami?

Damian Kordas i rośliny strączkowe w roli głównej

Potrawy z fasoli, grochu, soi i soczewicy są bogatym źródłem białka, błonnika, witamin z grupy B, żelaza, fosforu i wapnia. Dlatego stanowią cenny składnik diety i są dobrym zamiennikiem mięsa. Co pysznego z roślin strączkowych przyrządził Damian Kordas?