Dzień Dobry TVN

sezon 16

Dzień Dobry TVN

Mighty Oaks to międzynarodowy zespół. W jego skład wchodzą Amerykanin - Ian Hooper, Anglik - Craig Saunders i Włoch - Claudio Donzelli, którzy postanowili tworzyć w Berlinie. Artyści razem muzykują od 2010 roku. Jak się poznali? O tym opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”.

Katarzyna Łaska – Polka, która wystąpi podczas ceremonii rozdania Oscarów

O Oscara walczy w tym roku film Jana Komasy "Boże Ciało", ale to nie będzie jedyny polski akcent. Na gali rozdania nagród wystąpi aktorka i wokalistka Katarzyna Łaska. Nasza rodaczka zaśpiewa piosenkę "Into the Unknown" z filmu "Kraina lodu 2". O swoim występie opowiedziała w rozmowie z Anną Wendzikowską.

Eliza Rycembel przed rozdaniem Oscarów

Przygotowania do 92. ceremonii wręczenia najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie trwają pełną parą. Eliza Rycembel w rozmowie z Anią Wendzikowską przyznała, że jeszcze do końca do niej nie dociera, że weźmie udział w oscarowej ceremonii. Jakie emocje jej towarzyszą?

Marcin Lewandowski w drodze do Tokio. Jak wyglądają jego treningi?

Marcin Lewandowski to polski lekkoatleta specjalizujący się w biegu na 800 metrów. Jest wielokrotnym medalistą mistrzostw kontynentu i młodzieżowych mistrzostw Europy. Teraz trenuje na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Jak wygląda jego codzienne życie? O tym opowiedział w studiu „Dzień Dobry TVN”.

Bartosz Bielenia przez rozdaniem Oscarów

Przygotowania do 92. ceremonii wręczenia najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie trwają pełną parą. Bartosz Bielenia, który gra główną rolę w nominowanym filmie „Boże Ciało”, przygotowuje się już do ceremonii. Jakie towarzyszą mu emocje?