Dzień Dobry TVN

sezon 4

Dzień Dobry TVN

Przepis na idealny sos do pizzy

Matteo Brunetti pokazał kolejne etapy robienia idealnej włoskiej pizzy na cienkim cieście. Co należy sprawdzić na opakowaniu mąki do pizzy? Kucharz przygotował między innymi pyszny sos do pizzy. Jakiej odmiany pomidorów użył? – Bazylia doda świeżości – wyjaśnił.

Monika Hojnisz – najszybsza kobieta z karabinem

Monika Hojnisz trenuje biathlon - zimową dyscyplinę sportową łączącą biegi narciarskie ze strzelectwem. Sześć lat temu w swoim debiutanckim sezonie zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata. W jakiej formie jest w tym sezonie? O karierze biathlonistki opowiedział w „Dzień Dobry TVN” komentator sportowy Tomasz Sikora. Jak ocenia jej szanse medalowe w najbliższych Mistrzostwach Świata, które odbędą się w szwedzkim Östersund?

Jak zachęcić dziecko do jazdy na nartach?

Marcin Piotrowski opowiedział o tym, co zrobić, gdy dziecko niechętnie podchodzi do jazdy na nartach. Jak oswoić malucha z tym sportem zimowym? - Narty są tylko narzędziem do tego, żeby to dziecko miało jeszcze większą frajdę – wyjaśnił.

Sarsa – artystka o wielu twarzach

W studiu „Dzień Dobry TVN” znana polska wokalistka Sarsa opowiedziała o różnych ścieżkach swojej kariery. O co fani pytali ją na chacie w programie? Artystka wyjaśniła również, na czym polega muzykoterapia i dlaczego stała się jej pasją.