Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

Innowacyjna operacja bariatryczna – zmniejszanie żołądka bez skalpela

Katarzyna Juja cierpiała na otyłość olbrzymią. Mimo kolejnych rozpoczynanych diet, osiągała tak zwany „efekt jo-jo”. – Były problemy z poruszaniem się – wyjaśniła. Jak udało jej się pokonać chorobę? Chirurdzy zajmujący się jej przypadkiem opowiedzieli o nowatorskiej operacji żołądka, która pomogła pacjentce zrzucić zbędne kilogramy. - Potrafimy zwęzić żołądek przez jamę ustną – zdradził chirurg dr Aleksander Sowier. W studiu „Dzień Dobry TVN” opowiedział o przebiegu operacji i obecnej sytuacji swojej pacjentki.

Świąteczny barszcz według Andrzeja Polana

Co jeśli Wigilie musimy przygotować na ostatnią chwilę? Andrzej Polan zaprezentował swój przepis na szybki barszcz z tartych buraków i drożdżowe zawijańce z grzybami i orzechami.

Świąteczne wydanie cyklu „No i ładnie”, czyli idealny salon pod choinkę

Joanna Hundert w swoim salonie udziela lekcji aktorskich. Wystrój jego wnętrza pozostawia jednak wiele do życzenia. - Ten pokój jest dosyć ciemny- zaznaczyła. Wnuk właścicielki mieszkania Iwo postanowił poprosić o pomoc Małgorzatę Sochę i odmienić salon swojej babci w ramach prezentu świątecznego. Co zaproponowała aktorka i jej pomocnik projektant Szymon Machaczka?