Dzień Dobry TVN

sezon 2

Dzień Dobry TVN

„W stroju Adama” - metamorfoza Agaty

W kolejnym cyklu „W stroju Adama” pojawiła się pani Agata, która chciała odzyskać pewność siebie. Jaką stylizację wybrał dla niej stylista Adam Chowański?

Na planie teledysku świątecznego Czesława Mozila

Czesław Mozil & Grajkowie Przyszłości to projekt, w którym biorą udział dzieci ze szkół muzycznych z całego kraju. Piotr Wojtasik z „Dzień Dobry TVN” odwiedził Czesława Mozila na planie świątecznego teledysku do piosenki „Ucieczka do Egiptu”, która znalazła się na płycie „Kiedyś to były święta”. – To jest fajne, że możemy brać udział w takim wspólnym muzykowaniu – powiedział Antek Figurski, muzyk, sąsiad Czesława Mozila.

Bigos, pasztetowa i kaszanka na wigilijny stół

Andrzej Polan zdradził w kuchni „Dzień Dobry TVN” pomysły na bezmięsne świąteczne potrawy. Jaki jest przepis na bigos zastanawiający?

Jak zrobić świąteczny wianek?

Katarzyna Wichecka i Beata Oraniec prowadzą pracownię florystyczną. Jak zrobić świąteczny wianek?

Jak święta wpływają na związek?

Aktorka Paulina Holtz oraz psychoterapeuta Cezary Biernacki rozmawiali o wpływie świąt na związek. – W okolicach świąt jest zwiększona liczba osób, które odwiedzają gabinety psychoterapeutyczne – powiedział Biernacki. – Trochę nasze oczekiwania nas gubią – dodała Holtz. Jak dbać o związek?

Patrick Wilson: Walczę do ostatniej kropli krwi

Patrick Wilson zagrał w filmie „Aquaman”, gdzie wcielił się w jednego z władców oceanów. Jak czuł się w roli czarnego charakteru? – Mam nadzieję, że widzowie zrozumieją jego motywacje – powiedział aktor w rozmowie z dziennikarką Anną Wendzikowską. Czy w życiu prywatnym lubi konfrontacje?

Filmy na weekend

Anna Wendzikowska opowiedziała o najnowszych premierach kinowych. O czym jest film „Aquaman”? Jak wygląda nowa wersja filmu „Mary Poppins powraca”?